ZF PLÁNOVAČ MATERIÁLU in Zatec, Czech Republic

PLÁNOVAČ MATERIÁLU

Division E - Mobility

36043BR

Job Description

Hledáte práci, kde uplatníte své znalosti?

Rádi se učíte něco nového?

Chcete pracovat pod silnou značkou ZF, která Vám nabízí pracovní jistotu?

Kde: průmyslová zóna TRIANGLE, Žatec, okres Louny; občasné služební cesty (zejména Německo)

Hlavní úkol

Zajišťuje správný tok dat a materiálu, včetně plánování výroby ve výrobním závodě tak, aby zajistil 100% spolehlivost výroby a následné dodání dodávek zákazníkovi.

Náplň práce

• Sledování dat a materiálového toku od zákazníků

• Komunikuje se zákazníky v oblasti výrobních plánů, objednávání a zajištění celkového chodu všech logistických procesů

• Plánuje a objednává veškerý materiál, komunikuje s dodavateli materiálu

• Zodpovídá za správný tok materiálu do výroby dle plánu výroby

• Provádí změny v systému na základě požadavků zákazníků, výroby a logistiky

• Práce v systému SAP – provádění změn, správa kusovníků (BOM), správa materiálu

• Vytváření reportů pro účely zpracování všech logistických a výrobních dat

• Podpora výrobního oddělení

Uvítáme

• SŠ/VŠ v odpovídající oblasti

• Nejméně 3 roky zkušeností z logistiky výrobního závodu, nejlépe automotive

• Znalost systému SAP a MS Office

• Dobrá úroveň anglického jazyka, němčina výhodou, český jazyk nutný

• Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu od 06/2018 (po-pá: 6:00 - 14:15 a 14:15 - 22:30hod)

Co Ti nabízíme?

• Příležitost podílet se na nastavení nově vznikajícího závodu

• U nás nebudete jen číslo ve výrobní hale, záleží nám na Vašem názoru

• Zajímavé finanční ohodnocení + 13. plat

• Balíček zaměstnaneckých benefitů (penzijní připojištění, 25 dní dovolené ročně, …)

• Možnost seznámit se s kolegy v ostatních zemích a pracovat s nimi

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Purchasing & Logistics

City

Zatec

State

Ustecky kraj

Country

Czech Republic