ZF Akustiker in Stankov, Czech Republic

Req ID 33957BR

Job Title Akustiker

Functional Area Manufacturing

Business Unit Automotive Staff - Human Resources

Job Description

Pro výrobní závod ZF Staňkov ve Staňkově - Ohučově hledáme novou kolegyni / nového kolegu na pozici

Akustiker

ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.

Závod ZF Staňkov s.r.o. je součástí skupiny ZF a od roku 2009 vyrábí a montuje podvozkovou a hnací techniku především pro automobilový, stavební a zemědělský průmysl. V současné době dodáváme více než 300 typů náprav pro většinu významných světových výrobců.

Pracovní náplň:

  • Definice požadavků na akustické zkoušky nových i stávajících výrobků.

  • Zavedení těchto zkušebních požadavků do stávajících akustických měřících systémů.

  • Účast na definování vhodných měřicích bodů na zkušebním objektu.

  • Ověřování výsledků měření v testovacím vozidle.

  • Definice, sledování a nastavení akustických limitů ve spolupráci s oddělením kvality a zákazníkem.

  • Optimalizace akustických testů (například redefinování testovacích sekvencí nebo zkušebních podmínek).

  • Vyhodnocení výsledků a jejich vhodné grafické znázornění.

  • Odvozování příčin chyb (proč je tento produkt hlasitější než ostatní?) a spolupráce při odstranění chyb.

  • Pravidelná kalibrace akustického měřicího řetězce. Analýza a odstranění zdrojů rušení na zkušebním stanovišti.

  • Správa akustické části testovací stanice a podpora malých oprav (např. výměna měřicích senzorů).

  • Podpora konstrukce testovacího zařízení, měřicích systémů a vývoje v Pasově.

Požadujeme:

  • Vzdělání v oblasti elektrotechniky a/nebo strojní.

  • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce (případně německém).

  • Zkušenosti s SQL pro čtení z databází.

  • Pokročilou znalost MS Office, především MS Excel.

  • Praktické zkušenosti s akustickou měřící technologií (HW a SW)

  • Hluboké znalosti v oblasti FFT analýzy a analýzy vlastních frekvencí.

  • Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, časová flexibilita

  • Řidičský průkaz sk. B.

Výhodou bude, pokud budete:

  • mít zkušenost z obdobné pozice.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti a práce v moderním prostředí.

  • Perspektivu osobního a odborného růstu v rámci celého koncernu.

  • Zajímavé finanční ohodnocení, pravidelné navyšování platů, roční bonusy.

  • Flexibilní časové konto.

  • Firemní jazykové kurzy.

  • Příspěvek na dopravu podle vzdálenosti (500 – 1500,- Kč).

  • Dovolená nad rámec zákoníku práce.

  • Příspěvek na penzijní připojištění 4.800,- Kč ročně.

  • Finanční bonusy k životním a pracovním jubileím.

  • Dotované závodní stravování

  • Firemní posilovna zdarma.

  • Firemní kulturní akce.

Position Status Salaried Full-Time

City Stankov

State Plzensky kraj

Country Czech Republic