ZF SW tester in Plzen, Czech Republic

SW tester

Corporate - V Function

41348BR

Job Description

Na této pozici se budete zabyvat hledáním chyb v inteligentních systémech prémiovych aut (automatické převodovky, adaptivní tlumiče, elektropohony, systémy pro autonomní řízení…).

Na stole budete mít hlavně řídící jednotky a zařízení, kterému říkáme Hardware in the Loop, zkráceně HiL, které simuluje reálné prostředí (třeba auto).

Co Vás čeká?

  • Analyza požadavků - jak by systém měl fungovat dle požadavků zákazníka

  • Návrh testů, které požadované funkce ověří (HiL - Hardware in the Loop - testy)

  • Automatizace těchto testů

  • Analyza výsledků

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Vzdělání z technického oboru (elektro, informatika…)

  • Logické myšlení – chuť pochopit, jak systémy fungují

  • Komunikativní znalost angličtiny (podpoříme jazykovymi kurzy)

  • Základní znalost programování a embedded systémů

  • Samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup

Výhodou bude, pokud:

  • Znáte automotive sběrnice (CAN, FlexRay)

  • Znáte jazyk Python

Nabízíme:

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu,

  • spolupráci na mezinárodních projektech,

  • práci se špičkovymi technologiemi v moderním prostředí,

  • jazykové vzdělávání ve firmě (AJ, NJ),

  • pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto,

  • home office a 25 dní dovolené,

  • roční odměny a pravidelné navyšování mzdy dle výkonu,

  • příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění,

  • stravenky a další benefity dle výběru zaměstnance.

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Engineering

City

Plzen

State

Plzensky kraj

Country

Czech Republic