ZF SW test engineer (embedded systems) in Plzen, Czech Republic

SW test engineer (embedded systems)

GDF - Human Resources

35311BR

Job Description

Příležitost pro SW testery nabízíme v tymech, které se zaměřují na ověření funkčnosti komponent používanych v oblasti automotive, námořního a leteckého průmyslu, ale i těžké techniky.

Máme ale také tymy, které se zabyvají testováním funkčnosti embedded systémů na úrovni mikrokontrolérů nebo protokolů.

Pokud nevíte, které zaměření by pro Vás bylo zajímavější, nebo lepší, rádi Vám poskytneme více informací během osobní schůzky. Pošlete nám životopis a domluvíme se.

Co Vás čeká?

Analyza požadavků, vyvoj, implementace a automatizace HiL (Hardware in the Loop) testů k ověření specifikovanych funkcí SW řídících jednotek automatickych převodovek a dalších systémů vyvíjených v naší společnosti.

Popřípadě vyvoj a automatizace SW testů s využitím simulace reálného prostředí. Konkrétně např. testování diagnostického protokolu (OBD, UDS), ověřování standardů, testování periferií mikrokontrolérů a řídících jednotek.

V každém případě vyhodnocení a report vyslednych dat. Sledování, analyza a řešení problémů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Vzdělání v oborech elektronika, elektrotechnika, aplikované vědy apod. (i absolvent)

  • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce (podpoříme jazykovymi kurzy)

  • Základní znalost objektově orientovaného programování a embedded systémů

  • Znalost automotive sběrnic (CAN, FlexRay)

  • Samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup

Vyhodou bude, pokud:

  • Znáte jazyk Python, Matlab Simulink

  • Znáte standardy (OBD, UDS..)

  • Se domluvíte i německy

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu

  • Spolupráci na mezinárodních projektech

  • Práci se špičkovymi technologiemi v moderním prostředí

  • Jazykové vzdělávání ve firmě (AJ, NJ)

  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto

  • Home Office a 25 dní dovolené

  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle vykonu

  • Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění

  • Dotované stravování ve firemní kantyně

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Engineering

City

Plzen

State

Plzensky kraj

Country

Czech Republic