ZF Koordinátor projektů HW ovladačů in Plzen, Czech Republic

Koordinátor projektů HW ovladačů

Corporate - Z Function

39491BR

Job Description

Chcete byt součástí tymu pro vyvoj hardwarovych ovladačů? Zajímá Vás vyvoj hardwarově specifické vrstvy software pro řídící jednotky dvojspojkovych a automatickych převodovek?

Staňte se koordinátorem pro transfer, vyvoj a sériovou údržbu skupin projektů nízkoúrovňového software tvořeného pro vícejádrové systémy tvořené syntézou RISC, CISC a DSP technologií.

Co Vás čeká?

Vaším úkolem bude koordinace činností na projektech hardwarovych ovladačů dodávaných formou knihoven do hlavního software řídících jednotek převodovek.

  • Komunikace se všemi zúčastněnymi stranami zákazníka v režimech transferu projektu, aktivního vyvoje a sériové údržby

  • Transfer existujících projektů z pobočky ZF v Auerbachu

  • Plánování zdrojů a kompetencí v rámci tymu

  • Zajištění SW kvality ve spolupráci s SQA týmem

  • Dohlížení na průběh projektu, pravidelné reportování zákazníkovi i vedení společnosti

  • Podpora tymového vedoucího při hodnocení a rozvoji členů tymu

Jaké znalosti a zkušenosti byste měli mít?

  • SŠ/VŠ vzdělání a praxe v plánovací a koordinační činnosti v mezinárodním prostředí

  • Komunikativní znalost anglického jazyka

  • Znalost procesu vyvoje embedded SW výhodou

  • Orientace v plánování a projektovém řízení

  • Dobré komunikační, vyjednávací a prezentační schopnosti

Vyhodou:

  • znalost německého jazyka.

Nabízíme:

  • Účast na vyvoji technologií aplikovanych světovými vyrobci automobilů

  • Kompletní zaškolení a rozvoj znalostí a odborné kvalifikace

  • Jazykové kurzy ve firmě a v pracovní době (AJ, NJ)

  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto

  • Home Office 5 dní v měsíci a 25 dní dovolené

  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu

  • Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění

  • Relokační benefit

  • Stravenky a další

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Engineering

City

Plzen

State

Plzensky kraj

Country

Czech Republic