ZF Konstruktér vývoje ozubených převodů in Plzen, Czech Republic

Konstruktér vývoje ozubených převodů

Automotive Staff - Human Resources

33962BR

Job Description

Hledáme kolegy do nově vznikající skupiny v oddělení mechanické konstrukce se zaměřením na technologii ozubených převodů. Ve spolupráci s centrálním vývojem ve Friedrichshafenu budeš pracovat na projektových úkolech pro ZF produkty v oblasti vývoje převodů. Prostřednictvím výpočtů, optimalizací a konzultací budeš podporovat globální divize během konstrukce, testování a výroby, resp. sériové výroby.

Pracovní náplň:

• provádění výpočtů a optimalizací ozubených převodů s ohledem na geometrii, zatížení, životnost a hluk,

• provádění výpočtů výrobních nástrojů a měřících zařízení pro ozubené převody,

• tvorba výrobní dokumentace,

• konzultace při testech převodovek a vyhodnocování testů,

• konzultace témat ozubených převodů.

Požadujeme:

• SŠ nebo VŠ vzdělání strojírenského zaměření,

• základní znalost technologie ozubených převodů,

• dobrá znalost softwaru MS Office, znalost programování (např. makra) výhodou,

• komunikativní znalost anglického a/nebo německého jazyka,

• dale očekáváme strukturovaný a iniciativní pracovní přístup a schopnost týmové i samostatné práce.

Nabízíme:

• Intenzivní zaškolení do úrovně specialisty, možnost dalšího kariérního růstu,

• zahraniční služební cesty,

• práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí,

• jazykové vzdělávání ve firmě (AJ, NJ),

• pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto,

• Home Office a 25 dní dovolené,

• roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu,

• příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění,

• dotované stravování ve firemní kantýně

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Manufacturing

City

Plzen

State

Plzensky kraj

Country

Czech Republic