ZF Konstruktér převodovek pro prům. aplikace in Plzen, Czech Republic

Konstruktér převodovek pro prům. aplikace

Corporate - Z Function

37409BR

Job Description

Konstruktér převodovek pro průmyslové aplikace

Baví tě změny? Měnit sebe, své okolí, celý svět? Chtěl bys vyvíjet automobily budoucnosti ve společnosti, která je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů automobilových komponent na světě? Hledáme absolventy i zkušené kolegy a kolegyně do stávajících týmů, ale i pro zcela nové projekty.

Na pozici „Konstruktér převodovek pro průmyslové aplikace“ hledáme kreativní kolegy s praktickým přístupem k práci, kteří budou pracovat ve vývojovém centru v Plzni na projektech pro ZF Witten a zabývat se vývojem osvědčených i nových produktů (převodovek) pro průmyslové využití.

ZF Industrieantriebe Witten GmbH se celosvětově angažuje v obchodní činnosti v oblasti vývoje, konstrukce a výroby průmyslových převodovek pro mobilní aplikace (např. pohony pojezdů bagrů či jeřábů) a průmyslové aplikace (např. pohony lyžařských vleků či pohony hlav pro vrtání tunelů).

Pracovní náplň:

  • Vývoj modulárních produktových sérií pro různé aplikace

  • Analýza požadavků zákazníka a rozpracování mechanické specifikace pro pohony

  • Konstrukční činnost v CAD programu Creo, včetně kompletní výkresové dokumentace ( např. výkresy pro zákazníka, pro výrobu atd.) a kusovníků

  • Návrh převodů a dalších částí (skříní, hřídelí, strojních součástí...) včetně připojení dalších systémů (např. mazání, senzorika...)

  • Řízení dokumentů pomocí PDM systému

  • Pořízení analytických a základních FEM výpočtů

  • Zajištění složitějších FEM výpočtů a simulací (MBS, apod.) ve spolupráci se skupinou inženýringové podpory

  • Konstrukční podpora testování a výroby, včetně zajištění jakosti

  • Spolupráce na vývoji metod a procesů, implementace závěrů základního vývoje do konstrukce

  • Technická podpora při komunikaci se zákazníky a dodavateli ohledně konstrukce, podpora řešení problémů

Požadujeme:

  • Dokončené vysokoškolské studium v oboru strojního inženýrství, přednostně v oblastech hnacích ústrojí a převodových systémů

  • Znalost 3D CAD programů (znalost CAD CREO výhodou)

  • V-tány jsou zkušenosti v oblasti navrhování převodovek, resp. průmyslových převodovek, ale pozice je vhodná i pro absolventy příslušného studijního oboru, kteří budou do problematiky postupně kompletně zaškoleni

  • Dobrá znalost softwaru MS Office, znalost SW KissSoft výhodou

  • Dále očekáváme znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, iniciativní přístup, schopnost týmové práce a dobré komunikace

Nabízíme:

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu

  • Spolupráci na mezinárodních projektech

  • Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí

  • Jazykové vzdělávání ve firmě (AJ, NJ)

  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto

  • Home Office a 25 dní dovolené

  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu

  • Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění

  • Dotované stravování ve firemní kantýně

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Manufacturing

City

Plzen

State

Plzensky kraj

Country

Czech Republic