ZF Inženýr pro pevnostní a dynamické FEM výpočty in Plzen, Czech Republic

Req ID 33967BR

Job Title Inženýr pro pevnostní a dynamické FEM výpočty

Functional Area Manufacturing

Business Unit Automotive Staff - Human Resources

Job Description

Baví tě změny? Měnit sebe, své okolí, celý svět? Chtěl bys vyvíjet automobily budoucnosti ve společnosti, která je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů automobilových komponent na světě? Hledáme absolventy i zkušené kolegy a kolegyně do stávajících týmů, ale i pro zcela nové projekty v oblasti FEM výpočtů.

Pracovní náplň:

Podpora vývoje ZF produktů v oblasti pohonných systémů pomocí pevnostních a dynamických FEM výpočtů:

  • příprava komplexních FEM modelů pro pevnostní a dynamické výpočty,

  • vyhodnocení výsledků včetně zhodnocení životnosti,

  • prezentace výsledků zákazníkovi a doporučení konstrukčních změn,

  • validace výsledků simulací na základě experimentálních dat,

  • zodpovědnost za organizaci a termínové plánování zakázek,

  • spolupráce při vytváření standardů výpočtových metod,

  • možnost vedení studentských prací.

Požadujeme:

  • Ukončené studium v oboru strojírenství nebo v jiném srovnatelném oboru,

  • dobré znalosti mechaniky, dynamiky a nauky o pevnosti,

  • zkušenosti s používáním FEM nástrojů,

  • výhodou znalost programování,

  • schopnost práce v týmu i samostatné práce,

  • dobrá znalost angličtiny slovem i písmem (znalost němčiny výhodou),

  • ochota cestovat (převážně do hlavního sídla ZF Friedrichshafen AG).

Nabízíme:

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu,

  • spolupráci na mezinárodních projektech ,

  • práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí,

  • jazykové vzdělávání ve firmě (AJ, NJ),

  • pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto,

  • Home Office a 25 dní dovolené,

  • roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu,

  • příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění,

  • dotované stravování ve firemní kantýně.

Position Status Salaried Full-Time

City Plzen

State Plzensky kraj

Country Czech Republic