ASE Online Jobs

Job Information

ZF Bootloader & Cybersecurity Expert in Plzen, Czech Republic

Bootloader & Cybersecurity Expert

Corporate - Z Function

38726BR

Job Description

Hledáme zkušeného embedded vyvojáře, který se bude zabyvat designem a implementací bootloader SW komponent a cybersecurity. SW vyvíjíme pro převodovky a pohonné systémy osobních i komerčních vozů (nákladní automobily, autobusy i těžká technika).

Co Vás čeká?

  • Komunikace se zákazníkem a analyza požadavků na SW,

  • design SW v modelovacím jazyce UML,

  • implementace řešení v jazycích C a C++,

  • integrace a testování softwaru pokročilými nástroji od předních dodavatelů v automotive (Vector)

  • Vývoj na řídících jednotkách s pokročilymi technologiemi v automotive (AURIX, HSM, …)

Později se můžete zaměřit i na další témata a prohlubovat znalosti v oblasti vyvoje SW pro automotive, případně se posunout do role koordinátora projektů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Vzdělání v oborech elektronika, elektrotechnika, aplikované vědy apod.

  • Zkušenost s vyvojem embedded SW

  • Znalost programovacího jazyka C / C++ Komunikativní znalost anglického jazyka (podpoříme jazykovymi kurzy)

  • Samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup

Vyhodou bude, pokud:

  • znalosti v oblasti vyvoje softwaru pro automobilové komponenty

  • znalosti v oblasti počítačové/embedded bezpečnosti

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu,

  • Spolupráci na mezinárodních projektech

  • Práci se špičkovymi technologiemi v moderním prostředí

  • Jazykové vzdělávání ve firmě (AJ, NJ)

  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto

  • Home Office a 25 dní dovolené

  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu

  • Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění

  • Dotované stravování ve firemní kantýně

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Engineering

City

Plzen

State

Plzensky kraj

Country

Czech Republic