ZF NVH inženýr in Jablonec nad Nisou, Czech Republic

NVH inženýr

Division A - Engineering - Braking

37091BR

Job Description

V r ámci vyvojového centra ZF v Jablonci nad Nisou r ozšiřujeme naše kapacity o oddělení měření hluku NVH.

Náplň práce:

· Plánování a koordinace NVH testů na externích / interních testovacích stavech

· Objednávání a koordinace testovanych dílů a brzdovych sestav

· Provádění a vyhodnocování měření frekvenční odezvy brzdovych součástí a sestav

· Testování, dokumentace a prezentace vysledků interním i externím zákazníkům

· Technicky dohled a podpora při návrhu NVH testovacích rámů, při testování ve vozidle a v případě řešení stížností od zákazníků

· Podpora tymu NVH v Německu s vyvojovymi úkoly NVH

Profil:

· VŠ vzdělání technického zaměření (Bc. nebo Ing.)

· Znalosti dynamiky, měření vibrací nebo akustiky

· Ochota cestovat (vstupní zaškolení v Německu)

· Velmi dobrá znalost angličtiny

· Znalost němčiny vyhodou

Nabízíme:

· 25 dní dovolené, možnost Home Office

· Flexibilní pracovní doba

· Příspěvky na stravování a pojištění

· Zaškolení v dané problematice a možnost karierního růstu

· Profesní vzdělávání a další rozvoj, jazykové vzdělávání v pracovní době

· Práce v mezinárodních tymech, služební cesty do zahraničí

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Engineering

City

Jablonec nad Nisou

State

Czech Republic

Country