ASE Online Jobs

Job Information

ZF Specjalista ds. systemów MES in Gliwice, Poland

Specjalista ds. systemów MES

Division A - Europe Braking

36887BR

Job Description

O stanowisku:

Głównym zadaniem Manufacturing Systems Specialist jest implementacja oraz utrzymanie systemu MES oraz zapewnianie wsparcia w ramach pierwszej linii.

Obowiązki:

  • Implementowanie i utrzymywanie systemu MES;

  • Aktualizowanie systemu;

  • Dbanie o prawidłowe zabezpieczenie wszystkich urządzeń (np. komputery, skanery i inne).

Umiejętności i wymagania:

  • Znajomość baz danych(MS SQL) w zakresie tworzenia zapytań i widoków w języku SQL;

  • Umiejętność konfigurowania i nadzoru backupów baz danych;

  • Zakres wiedzy z kursu MS10775A;

  • Dobry angielski (B1+);

  • Preferowane wykształcenie w branży IT;

  • Podstawowa znajomość Active Directory i systemów operacyjnych MS Windows Server 2008, 2012 i 2016;

  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowo:

  • Podstawowa znajomość baz Oracle;

  • Podstawowa znajomość sterowników PLC;

  • Ukończone studia na kierunkach informatycznych.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;

  • Możliwość rozwoju w ramach organizacji;

  • Ubezpieczenie medyczne;

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami IT.

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Information Systems

City

Gliwice

State

Slaskie

Country

Poland