ZF Specjalista w Dziale Technologicznym in Czestochowa, Poland

Specjalista w Dziale Technologicznym

Division A - Global Occupant Safety Systems

35708BR

Job Description

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji techniczno-jakościowej

  • Przygotowywanie i nadzorowanie produkcji testowej

  • Statystyczna kontrola jakości

  • Wprowadzanie działań korekcyjnych i naprawczych

  • Wprowadzanie zmian inżynieryjnych

Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Budowa Maszyn, Inżynieria Materiałowa);

  • Doświadczenie w obszarze działu technologicznego

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;

  • Znajomość programu AutoCad;

  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy;

  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;

  • Kontakt z techniką na światowym poziomie;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi.

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Temporary

Functional Area

Manufacturing

City

Czestochowa

State

Slaskie

Country

Poland