ZF Specjalista- Inżynieria Jakości, Audyt Wewnętrzny in Czestochowa, Poland

Specjalista- Inżynieria Jakości, Audyt Wewnętrzny

Division A - Global Occupant Safety Systems

32841BR

Job Description

Zadania:

  • Zarządzanie dokumentacją zintegrowanego systemu zarzadzania ’’BPM’’ - przygotowanie oraz tłumaczenie dokumentów, kontrola aktualności oraz archiwizacja;

  • Zarządzanie auditami wewnętrznymi, planowanie i prowadzenie wybranych audytów;

  • Identyfikacja wewnętrznych niezgodności w systemie jakości i procesach produkcyjnych (dokumentowanie w QSYS);

  • Kontrola realizacji działań poauditowych, korygujących oraz zapobiegawczych po zidentyfikowanych niezgodnościach;

  • Nadzorowanie uprawnień auditorów wewnętrznych;

  • Wsparcie przygotowania auditów zewnętrznych ze szczegółowym uwzględnieniem certyfikacji;

  • Przeprowadzanie wewnętrznych auditów według wymagań korporacji, kryteriów IATF 16949, wymagań prawnych oraz klienta;

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe (techniczne);

  • Minimum dwa lata doświadczenia w zakresie jakości, w tym audity;

  • Znajomość wymagań systemu zarządzania jakością IATF 16949

  • Mile widziana znajomość VDA 6.3.

  • Dobra umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office

  • Płynna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Możliwość współpracy w międzynarodowym zespole

  • Pakiet dodatkowych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, system benefitów pracowniczych, ubezpieczenie na życie), pakiet socjalny

  • Stabilne zatrudnienie

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Quality

City

Czestochowa

State

Slaskie

Country

Poland