ZF Magazynier in Czestochowa, Poland

Magazynier

Division A - Global Occupant Safety Systems

34375BR

Job Description

Zakres obowiązków:

  • Obsługa procesów związanych z transportem materiałów produkcyjnych

  • Obsługa procesów związanych z transportem wyrobów gotowych

  • Obsługa magazynowych urządzeń transportowych

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe - I WJO - wózki jezdniowe podnośnikowe, w tym specjalizowane, tj. z operatorem podnoszonym wraz z ładunkiem lub ze zmiennym wysięgiem potwierdzone egzaminem UDT

  • Doświadczenie w pracy na magazynie

  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Indirect

Functional Area

Purchasing & Logistics

City

Czestochowa

State

Slaskie

Country

Poland