ZF Koordynator Zmian Inżynieryjnych in Czestochowa, Poland

Koordynator Zmian Inżynieryjnych

Division A - Global Occupant Safety Systems

35487BR

Job Description

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie procesem, wyznaczanie mierników procesu, audytowanie, promowanie usprawnień w procesie

  • Nadzorowanie produkcji części zamiennych i administracja

  • Koordynowanie zmian „Cross-customer”, dobór zespołu/nadzorowanie procesu APQP dla zmian, przygotowywanie raportów, egzekwowanie ich procesowania, wyznaczanie mierników procesu, audytowanie, promowanie usprawnień w procesie

  • Koordynowanie zmian, monitorowanie, raportowanie

  • Reprezentowanie zakładu w ramach przydzielonego zakresu obowiązków

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie procedur

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej dla zmian „Cross customer”,

  • Codzienna współpraca z Centralą oraz wyjazdy służbowe

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja w mowie i piśmie, drugi język preferowany)

  • Znajomość podstaw rys. technicznego, interpretacji charakterystyk procesu, norm prawnych i specyfikacji klienta

  • Podstawowa wiedza w zakresie testów w LAB, norm prawnych,

  • Elastyczność, łatwość dostosowywania do zmiennego otoczenia, wysokie umiejętności organizacyjne szczególnie z zarządzaniu w sytuacjach kryzysowych

Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • System świadczeń

  • Praca w międzynarodowym zespole

  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Operations

City

Czestochowa

State

Slaskie

Country

Poland