ZF Kierownik Magazynu - Nowy Zakład Elektroniki in Czestochowa, Poland

Kierownik Magazynu - Nowy Zakład Elektroniki

Division A - Global Electronics

37719BR

Job Description

Zadania:

  • Zarządzanie całym obszarem magazynu – wysyłki, zwroty, odbiory, zapasy, transfery

  • Zapewnienie codziennego wsparcia dla pracowników magazynowych

  • Inicjowanie udoskonaleń w procesie oraz nadzór nad ich wprowadzeniem

  • Zapewnienie prawidłowego przepływu materiałów pomiędzy magazynami, zarządzanie przepływem w czasie rzeczywistym w systemie ERP

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w zarządzaniu magazynem

  • Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego

  • Znajomość MS Office

Oferujemy:

  • Pakiet relokacyjny

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • System benefitów

  • Zagraniczne szkolenia wspierające rozwój zawodowy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

#Global Electronics Czestochowa

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Purchasing & Logistics

City

Czestochowa

State

Slaskie

Country

Poland

Equal Employment Opportunity/Affirmative Action Employer M/F/Disability/Veteran