ZF Globalny SQA Manager SBS in Czestochowa, Poland

Globalny SQA Manager SBS

Division A - Global Occupant Safety Systems

35046BR

Job Description

Obowiązki:

  • Globalne zarządzanie jakością dostawców we wszystkich zakładach produkujących pasy bezpieczeństwa;

  • Reprezentowanie dywizji we wszystkich sprawach dotyczących jakości dostawców;

  • Bieżący kontakt z dostawcami zlokalizowanymi w różnych częściach świata;

  • Współpraca i rozwój dostawców w celu spełnienia wymagań klienta;

  • Globalne zarządzanie zespołami SQA zlokalizowanymi w zakładach dywizji pasów bezpieczeństwa;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne;

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, mile widziana znajomość j. niemieckiego;

  • Min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu łańcuchem dostaw lub w obszarze jakości;

  • Dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych ;

  • Umiejętność zarządzania zespołem rozproszonym;

Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • System świadczeń

  • Praca w międzynarodowym zespole

  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Quality

City

Czestochowa

State

Slaskie

Country

Poland