ZF Dyrektor Jakości - Nowy Zakład Elektroniki in Czestochowa, Poland

Dyrektor Jakości - Nowy Zakład Elektroniki

Division A - Global Electronics

37495BR

Job Description

Obowiązki:

  • prowadzanie działań auditowych i poauditowych zgodnie z normami i procedurami (Zintegrowany System Zarządzania)

  • uczestnictwo w określaniu celów jakości i ich monitorowanie

  • udział w projektowaniu procesów produkcyjnych

  • zarządzanie i nadzór nad procesami kontroli komponentów i działań związanych z dostawcami

  • zarządzanie i nadzór w procesie zatwierdzania wyrobu i procesu

  • zarządzanie i nadzór nad procesem reklamacji zewnętrznych oraz analiza satysfakcji Klienta

  • nadzór nad wyrobem niezgodnym lub podejrzanym o niezgodność

Wymagania:

  • 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (w firmie produkcyjnej)

  • Biegłą znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i innowacyjne podejście do zarządzania i rozwiązywania problemów

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub przy uruchamianiu nowego zakładu będzie dodatkowym atutem

  • Gotowość do wyjazdu za granicę w celach szkoleniowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Dodatkowe benefity np.: opieka medyczna, zniżki na towary i usługi u partnerów;

  • Realny wpływ na tworzenie struktur w nowo powstającym zakładzie;

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Quality

City

Czestochowa

State

Slaskie

Country

Poland

Equal Employment Opportunity/Affirmative Action Employer M/F/Disability/Veteran