ZF Analityk Finansowy in Czestochowa, Poland

Req ID 34191BR

Job Title Analityk Finansowy

Functional Area Finance

Business Unit Automotive Staff - Finance

Job Description

ZF Group European Shared Services Center zlokalizowane jest w Częstochowie i prowadzi obsługę procesów finansowo-księgowych europejskich fabryk organizacji. Dla naszych klientów dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem ESSC planujemy zatrudnić kolejne osoby do współpracy.

Obowiązki:

  • Wsparcie korporacyjnego działu analiz finansowych w ramach zdefiniowanych projektów i analiz

  • Projektowanie i przygotowywanie raportów dla miesięcznych / kwartalnych / rocznych sprawozdań finansowych

  • Zapewnienie standardów jakości raportowania miesięcznego / regularnego

  • Zapewnienie jakości procesu raportowania (nadzór nad harmonogramem, zapewnienie poprawności składanych danych)

  • Projektowanie i programowanie / kodowanie szablonów do przygotowywania danych finansowych. Wsparcie użytkowników szablonów

  • Dostosowywanie systemu konsolidacyjnego / raportowania do bieżących wymagań korporacyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne, finanse, rachunkowość etc.

  • Znajomości zagadnień rachunkowości oraz controllingu finansowego

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (znajomość jęz. niemieckiego mile widziana)

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office (Excel, Powerpoint, znajomość VBA będzie dodatkowym atutem)

  • Znajomość systemu SAP SEM BCS / BW – mile widziana

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych, sumienność i dokładność

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną PZU

  • Pakiet kafeteryjny MY BENEFIT (możliwość korzystania z karty sportowej, biletów do kina, teatru, wyjazdów turystycznych etc.)

  • Pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi

  • Szkolenia językowe, z Excel’a oraz branżowe

  • Przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy

  • Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia

Position Status Salaried Full-Time

City Czestochowa

State Slaskie

Country Poland