ZF Programista Aplikacji Windows – Cyber Security in Częstochowa, Poland

Programista Aplikacji Windows – Cyber Security

Q - Quality & Business Excellence

36143BR

Job Description

Centrum Inżynieryjne ZF w Częstochowie poszukuje ambitnych i dociekliwych osób do zespołu zajmującego się cyberbezpieczeństwem. Jesteśmy częścią koncernu ZF – wiodącego producenta podzespołów samochodowych i systemów bezpieczeństwa. To właśnie tutaj opracowujemy zaawansowane zabezpieczenia oraz przyszłościowe rozwiązania dla samochodów osobowych

i dostawczych.

Jeśli Twoją pasją jest programowanie, lubisz analizować jak działa elektronika i chcesz uczestniczyć w tworzeniu zabezpieczeń produktu przed cyberatakami – ta praca jest właśnie dla Ciebie! Nie musisz obawiać się tworzenia dużej liczby dokumentów – programowanie to nasze główne zajęcie.

Twoje zadania:

  • Rozwój oprogramowania narzędziowego do tworzenia lub łamania zabezpieczeń urządzeń elektronicznych;

  • Tworzenie i analiza architektury oprogramowania;

  • Praca z narzędziami wspomagającymi rozwój oprogramowania (np. system zarządzania zmianą,system wersjonowania, system automatycznej integracji i testów);

  • Analiza specyfikacji technicznych (np. wymagań klienta, wymagań systemowych, standardów);

  • Komunikacja i współpraca w międzynarodowych zespołach projektowych (USA, Niemcy, Wielka Brytania).

Profil kandydata:

  • Studia wyższe na kierunku informatyka, elektronika lub pokrewnym;

  • Umiejętność programowania w jednym z języków: C / C++ / Python;

  • Znajomość systemu operacyjnego Windows oraz tworzenia aplikacji w tym systemie;

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowaniaw przemyśle motoryzacyjnym;

  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;

  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;

  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;

  • Pakiet relokacyjny;

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej;

Required Education and Experience

Educated to degree standard in relevant discipline

Experience and Skill Requirements

University degree in SW engineering, electronics, computer science or similar;

Good interpersonal, communication and English language skills;

Background in SW Engineering with focus on embedded SW;

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Engineering

City

Częstochowa

State

Slaskie

Country

Poland