ZF Młodszy tester oprogramowania in Częstochowa, Poland

Młodszy tester oprogramowania

Division U - GEE – Engineering – Electronics

34901BR

Job Description

Twoje zadania:

  • Testowanie oprogramowania dla aktywnych systemów bezpieczeństwa wspomagających kierowcę tj: kamery, radary, lidary, jednostki decyzyjne;

  • Sprawdzanie czy oprogramowanie dla aktywnych systemów bezpieczeństwa działa poprawnie, czy spełnia wymagania;

  • Dostarczanie informacji na temat testowanego oprogramowania, raportowanie niezgodności, praca w międzynarodowym środowisku.

  • Znajdowanie błędów w oprogramowaniu, dochodzenie w jakich sytuacjach się pojawiają.

  • Przygotowywanie przypadków testowych w oparciu o wymagania.

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe Informatyczne lub podobne;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Dobra umiejętność komunikacji w zespole;

  • Abstrakcyjne i kreatywne myślenie;

  • Znajomość dowolnego języka programowania, preferowane(C, C++, Python);

Oferujemy :

  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym;

  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;

  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;

  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;

  • Pakiet relokacyjny;

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej;

  • Dodatkowe benefity - GameRoom, PizzaDay, świeże owoce, zniżki w sklepach, imprezy integracyjne;

Required Education and Experience

Educated to degree standard in relevant discipline

Experience and Skill Requirements

• Degree in software, electronics, computer science or similar

• Good English skills

• Knowledge of software testing

• Basic understanding of microcontrollers architecture

• Knowledge of C programming language

• Analytical way of thinking, creative approach to problem solving

• Knowledge of UML diagrams and software design methodologies

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Engineering

City

Częstochowa

State

Slaskie

Country

Poland