ZF Kierownik Magazynu - Nowy Zakład Elektroniki in Częstochowa, Poland

Kierownik Magazynu - Nowy Zakład Elektroniki

Division U - Global Electronics

37719BR

Job Description

Zadania:

  • Zarządzanie całym obszarem magazynu – przyjęcia, wydania na produkcję , transport wewnętrzny, wysyłki,

  • Zarządzanie i rozwój podległego zespołu pracowników

  • Utrzymanie zgodności rzeczywistych stanów magazynowych z danymi w systemie i analiza rozbieżności

  • Zapewnienie wymaganych warunków dla przechowywania towarów w kontrolowanych warunkach (MSD) i zapewnienie wymaganej czystości w podległych obszarach

  • Zapewnienie prawidłowego przepływu materiałów pomiędzy magazynami, zarządzanie przepływem w czasie rzeczywistym w systemie ERP

  • Inicjowanie udoskonaleń w procesie oraz nadzór nad ich wprowadzeniem

  • Nadzór nad wyposażeniem i sprzętem magazynowym

  • Obsługa magazynów automatycznych – przyjęcie oraz wydanie na linie produkcyjne

  • Nadzór nad terminowością wykonania planu produkcyjnego i wysyłek

  • Tworzenie instrukcji BHP oraz stanowiskowych

Wymagania:

  • Preferowane 3 lata doświadczenia zawodowego w zarządzaniu magazynem w firmie produkcyjnej (IN oraz OUT)

  • Doświadczenie zawodowe w branży motoryzacyjnej lub przy produkcji elektroniki

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing oraz

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego

  • Znajomość języka angielskiego warunek konieczny

  • Znajomość systemów SAP , WMS oraz pakietu MS Office

  • Znajomość MTM lub podobnych narzędzi ewidencjonowania, normowania i optymalizacji procesów logistycznych

  • Znajomość narzędzi do rozwiązywania problemów oraz Lean Manufacturing

  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Pakiet relokacyjny

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • System benefitów

  • Zagraniczne szkolenia wspierające rozwój zawodowy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

#Global Electronics Czestochowa

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Purchasing & Logistics

City

Częstochowa

State

Slaskie

Country

Poland

Equal Employment Opportunity/Affirmative Action Employer M/F/Disability/Veteran